Genel olarak İnternet üzerinden ulaşabileceğiniz tüm firmaların nakliye sektöründe en yoğun olarak hizmet alanlarından biridir evden eve nakliye. Çünkü nakliye denilince ilk akla gelen şey olan ev taşımacılığı, ülke geneli sektörün en çok ihtiyaç duyulan alanlarından biridir.

Evden eve nakliye denilince, müşterilerimiz olarak aklınıza ilk gelen, bir firma ile anlaştıktan sonra, taşınma günü geldiğinde, birkaç personelin evinize gelerek eşyalarınızı söküp sarmaladığı, herhangi bir araca yükleyerek istediğiniz yere ilettiği ve eşyaları yeni evinize taşıdıktan sonra işinin bittiğini anlıyoruz. Genel anlama işlemler bundan ibarettir. Zaten bu tarz bir taşımacılık şekli işinize özen göstermeyen, günü kurtarmak için uğraşan firmaların işidir. Ayrıcalıklar detaylarda gizlidir.

Genel anlamda bu saydıklarımız doğrudur. Fakat, bizim bu özelliklere ekleyeceğimiz artılarımız vardır.

Neler mi?

İlk olarak telefonla bilgilendirme yapıyoruz. Daha sonra evinize gelerek eşyalarınızı yerinde kontrol ediyoruz. Bu sayede, ne az ne de fazla, tam fiyat çıkararak nasıl paketleme yapılacağını da detaylı olarak anlatıyoruz. Anlaşma sağlandığı takdirde, sözleşmemizi de yapıyoruz ki ne müşterimiz ne de firmamız mağdur olsun.

Taşıma işlemi gerçekleşmeden sigortalanan eşyalarınız, tam anlamıyla güvence altına alınmış oluyor. Son olarak, işinde uzman ekibimizce taşınan eşyalarınız size teslim edildikten sonra da ödeme yapabilirsiniz veya kredi kartı ile de ödeme seçeneği sunan firmamız evden eve nakliye iş ve işlemleriniz için kesintisiz destek vermektedir.

Detaylı bilgi almak isterseniz bizimle iletişim kurabilirsiniz.

 

Bir Yorum Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir