Taşımacılık kapsamında 2001’den günümüze görev ifa ettiğimiz dönem içinde oldukça fazla sayıda kişi, işletme ile kamu kuruluşuna taşıma işi yapmış olan Doğanlar Nakliyat, söz konusu sektörde tercih edilen nakliyat şirketleri içerisinde yer almaktadır. Firmamız tüm dünya teknolojilerini takip ederek lojistik altyapısını sürekli yenileyen bir firmadır.

Mersin Doğanlar Evden Eve Nakliyat, müşterisine fiyat vermeden önce expertiz hizmeti sağlar. müşterinin taşıyacağı ev veya ofis eşyasını yerinde görür ve çalışmaları hakkında müşteriyi aydınlatır ve anlaşma sağlandığında karşılıklı sözleşme yapar. Her müşterinin hakkıdır firmanın hem kaliteli hem de hesaplı olmasını istemek. Ancak şunu da belirtmek gerekir ki hiç kimse kaliteli bir hizmeti olması gerekenden daha ucuza mal edemez.

Aksi halde verilen hizmetin kalitesinden şüphe etmek gerekir. Doğanlar Asansörlü Taşımacılık firması olarak size %100 taşımacılık garantisi veriyoruz. Taşıma işlemini taşınacak nesnelere ve ortama zarar vermeden yapabilmeli, taşıma sırasında bazı eşyaların montaj ve demontajını gerektiği gibi yapabilmelidir.Taşınacak nesne türüne göre taşımadaki ekip ve ekipmanların farklılıklarının neler olacağı bilgisine haiz olmalıdır. Mersin Doğanlar Nakliyat ekibi, firmamız bünyesinde yetiştirilmiş sigortalı elemanlarıdır. Bizi tercih etmekteki en haklı sebeplerinizden biri de kaliteli ve sorunsuz hizmettir…

Hakkımızda daha detaylı bilgi almak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz…

Fiyat teklifi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz